60 lat Paula Rodgersa


Dziś (17 grudnia) 60-lecie świętuje Paul Rodgers, jeden z najlepszych rockowych wokalistów w historii. Występował w m.in. Free (wielki przebój "All Right Now"), Bad Company i The Firm (wraz z Jimmym Page'em z Led Zeppelin). Został też następcą Freddiego Mercury'ego w Queen.

Warszawska formacja Neuronia przygotowała nowy album "Follow The White Mouse!". "Emo Song" to tytuł teledysku Tomasza Karolaka z gościnnym udziałem Jana Borysewicza. Klip promuje akcję "Stop bosym stopom". 30 października do sklepów trafi nowe dzieło Nirvany, "Live at Reading". Na zestaw, dostępny w różnych formatach, trafi materiał zarejestrowany podczas występu tria na angielskim festiwalu, 30 sierpnia 1992 roku.Nominowany do Oscara film dokumentalny "Królik po berlińsku" w reżyserii Bartka Konopki można za darmo obejrzeć w internecie - poinformowała Anna Kuziemska z Ośrodka Mediów Interaktywnych TVP SA. 13 listopada odbędzie się specjalny koncert w ramach trasy z okazji 10-lecia zespołu Indios Bravos. Sakralizujemy sukces i efektywność, a zapominamy o takich wartościach jak dialog czy godność człowieka - podkreślał abp Józef Życiński podczas czwartkowej debaty zorganizowanej w Warszawie w związku ze zbliżającą się 10. rocznicą śmierci ks. Józefa Tischnera.

W pierwszej połowie maja w Vancouver rozpocznie się Festiwal Filmów Dokumentalnych DOXA, na którym pojawi się reprezentacja rodzimego kina dokumentu. Cztery filmy polskich reżyserów zostały zakwalifikowane do konkursu międzynarodowego.

W wieku 97 lat zmarł w Krakowie duszpasterz i mistyk, najstarszy polski dominikanin o. Joachim (Kazimierz) Badeni - czytamy na stronie internetowej Zakonu Dominikanów. Lider zespołu U2, Bono, zajmie się produkcją obrazu o fenomenie irlandzkich zespołów coverowych z lat 50. Główną rolę w filmie zagra Liam Neeson.

Pierwszy polski klubowy koncert Pendulum odbędzie się 23 kwietnia 2010 r. w warszawskiej Stodole. Didżeje uznanej pozycji na scenie elektronicznej, często zestawiani z zespołem Prodigy, zaprezentują set bazujący na utworach z nowej płyty, której premiera przewidziana jest na wiosnę 2010 r. Chociaż Slash zajęty jest obecnie solową karierą, nie znaczy, iż całkowicie zapomniał o Velvet Revolver. Jako priorytet stawia jednak promocję własnej płyty. Chińscy urzędnicy wycofali dwa filmy z programu festiwalu filmowego w Palm Springs w ramach protestu przeciwko zakwalifikowaniu do niego dokumentu o Tybecie.Clint Eastwood i Oprah Winfrey zostali wybrani największymi amerykańskimi gwiazdami, odpowiednio, kina i telewizji. Podobne do siebie, jak dwie krople wody - matka i córka. Jedna bez drugiej nie wyobraża sobie życia. Widzowie TVN 7 nie muszą sobie wyobrażać popołudnia bez "Kochanych kłopotów". Już od dziś o godzinie 17.05 siódmy sezon serialu. Na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów znalazł się raper występujący pod pseudonimem Chipmunk (wiewiórka) z piosenką "Oops Daisy".

Posłuchaj w całości nowej płyty Votum


Od dziś w serwisie Myspace na trzy dni udostępniony został w całości do odsłuchu nowy album Votum zatytułowany ,"Metafiction".

Nie chce oglądać swych filmów


Sir Michael Caine nie chce oglądać żadnych starych filmów ze swoim udziałem. Jak twierdzi, to byłoby dla niego okropne...

Wiadomość o rzekomej śmierci Johnny'ego Deppa krąży w internecie


Przed krążącymi w internecie fałszywymi doniesieniami o śmierci hollywoodzkiego gwiazdora Johnny'ego Deppa ostrzegła w poniedziałek firma Sophos, specjalizująca się w programach antywirusowych, antyspamowych i innych formach zabezpieczeń komputerów i sieci komputerowych. Ta spreparowana wiadomość służy hakerom do instalowania szpiegowskich programów w komputerach internautów.

Aga Zaryan: Złoto w dniu premiery


Wydany nakładem słynnej wytwórni Blue Note album "Looking Walking Being" jazzowej wokalistki Agi Zaryan pokrył się Złotem w dniu premiery.

Piękna i bestsellerowa


Znana z Girls Aloud piosenkarka Cheryl Cole triumfuje.

taksacja nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Gdyby chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Własny fachura majątkowy Warszawy wyceni twoją posiadłość wewnątrz rodzaj autorytatywny także zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od czasu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i taksacja nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Gdyby chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Polski koneser majątkowy Warszawy wyceni twoją dwór w środku maniera wiarygodny dodatkowo zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od chwili kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki także mieszkania. Własny znawca majątkowy Warszawy wyceni także budynek wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną mienie nieruchome. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy dodatkowo okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo furt ogół profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości dodatkowo przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją aktywność. Zawodowiec majątkowy Gród nad Wisłą spośród naszego biura dojedzie jawnie aż do twojej siedziby mieszkania. Polski specjalista majątkowy Warszawy wyceni także budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną posiadłość. Zapraszamy aż do

wycena Warszawa http://www.wycenianie.com.pl/

kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy dodatkowo okolic. Nasze wyceny nieruchomości Syreni gród owo nieustannie ogół profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją funkcjonowanie. Profesjonalista majątkowy Stolica Polski spośród naszego biura dojedzie otwarcie aż do twojej siedziby